SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Onca hazırlığın nedeni bu mu dedirtti!

FUTBOL | 02.04.2020 17:47

Graziano Pelle'nin sevgilisi Viktoria Varga, gündemden düşmüyor. İronik bir video paylaşan Macar güzel, takıp takıştırdı, çöpünü öyle attı.

Onca hazırlığın nedeni bu mu dedirtti!

Koronavirüs nedeniyle tüm dünyada spor neredeyse durma noktasına geldi. Angola, Brundi, Belarus, Singapur, Tayland gibi bir elin parmak sayısını geçmeyecek kadar ülkede sadece oyunlar oynanıyor. Virüsün baş gösterdiği Çin'de de hayat normale dönmeye başladı. Öyle ki; Çin'de 18 Nisan'da ilk santranın yapılacağı açıklandı...

Futbol yaşamını Çin'in SD Luneng takımında sürdüren Graziano Pelle, karantina döneminde sezonun açılacağı günü iple çekiyor... İlk açıklanan 18 Haziran tarihinde lig başlayacak mı bilinmez ama İtalyan santrforun karantina günleri oldukça iyi geçiyor... Sevgilisi Viktoria Varga eve kapanan 34 yaşındaki oyuncu, Macar güzelle yaptığı dansla büyük ilgi gördü.

Bu dansla gündeme gelen Varga, yaptığı iç çamaşırlı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeye başladı. Moda ve makyaj sırları üzerinde takipçileri sırlar veren Macar güzel, geçtiğimiz gün hayret edecek bir paylaşıma imza attı...

Makyajını yapıp en şık kıyafetlerinden de birisini üzerine geçiren 28 yaşındaki model, karantinayı delip evi terk etmeye karar verdi... Videonun sonunda anlaşıldı ki; meğer Varga, çöp atmaya çıkmış. İç çamaşırlı kahvaltı fotoğraflarıyla gündem olan Macar güzel, bu ironik videoyla bir kez daha ilgi odağı oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya