SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vincent Aboubakar: Siyah-beyazlı forma için sahaya karakter koyuyoruz!

FUTBOL | 10.03.2021 20:51

Vincent Aboubakar, Beşiktaş dergisinin mart sayısına açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların bir kısmı ise kulübün resmi internet sitesinde de yer aldı.

Vincent Aboubakar: Siyah-beyazlı forma için sahaya karakter koyuyoruz!

Beşiktaş’ın Kamerunlu golcüsü Vincent Aboubakar, kulüp dergisinin mart ayı sayısına açıklamalarda bulundu. Başarılı santrforun yaptığı açıklamalardan bir kısmı ise siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde de yayınlandı.

Vincent Aboubakar, "Portekiz ve Fransa’da oynadım ama oralarda görmediğim şey şu ki buradaki taraftar oyuncusunu gerçekten seviyor. Yüreğine basıyor. Bu çok özel bir şey. Ve yürekli oyuncuyu seviyorlar. Oynadığım diğer liglerde bunu görmedim." ifadeleri ile Türkiye’deki taraftarların Fransa ve Portekiz’e göre oyuncuları daha çok benimsediğini belirtti.

Aboubakar, Çok iyi oyuncularımız var. Yürekli oynayan oyuncular. Hepimiz kazanmak istiyoruz. Bu siyah beyaz formayı terimizle ıslatmak istiyoruz ve sahaya karakter koyuyoruz." sözleri ile ise takım arkadaşlarının kalitesine dikkat çekti.

Aboubakar, "Taraftarın olmaması, saha içindeki oyun açısından duygusal bir erozyondur. Fakat taraftarımızı tanıyan oyuncular biliyor ki onlar her zaman bizim arkamızda. Bu seneyi iyi bitirmemiz lazım. Burada büyük bir paylaşım sergilememiz lazım. Güvenlik görevlilerimizden sağlık ekibine, mutfak ekibinden profesyonel idarecilerimize kadar bu böyle. Bu paylaşma ruhunu kendi içimizde yaymamız lazım." şeklinde de konuştu.

Kamerunlu golcü ayrıca, Karakterli ve yürekli bir aileden geliyorum. Annem benimle değil artık ama ona teşekkür etmek, şükran duyduğumu ifade etmek isterim. Annem ve babam bu aileyi büyüttüler, ailenin birliği ve beraberliği için bize enerji verdiler." diyerek ise ailesine duyduğu sevgiyi dile getirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya