SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Virgil van Dijk olacağım derken ölümden döndü

FUTBOL | 24.04.2020 13:22

Haley Dibrell adındaki Instagram kullancısı Virgil van Dijk'ın fizik kurallarını altüst eden zıplama hareketini denerken az daha ölüyordu.

Virgil van Dijk olacağım derken ölümden döndü

Liverpool'da gösterdiği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisi kazanan Virgil van Dijk, Hollanda Milli Takım kampında yaptığı hareketle yeni bir viralin oluşmasına imza atmıştı. Güçlü fiziğinin yanında iyi de bir oyun kurucu olan Hollandalı yıldız, zıplama konusundaki yeteneğini çekilen video ile gözler önüne sermişti.

Geçtiğimiz yıl şubat ayında Portakallar'ın Beyaz Rusya ve Almanya ile oynayacağı maçların hazırlıklarını sürdürdüğü sırada 28 yaşındaki oyuncu, tavana asılı topa kafa vurarak fizik kurallarını altüst eden bir işe imza atmıştı. Virgil van Dijk'ın bu hareketi sosyal medyada viral haline gelmiş, herkes bu işi başarmaya soyunmuştu.

Özellikle koronavirüs nedeniyle zorlu günlerden geçtiğimiz şu günlerde karantinaya giren insanoğlu, yeni yeni uğraşlar peşinde koşuyor. Örneğin Haley Dibrell adındaki bir Instagram kullanıcısı karantinada; Virgil van Dijk'lığa soyunmak istemesi az kalsın pahalıya mal oluyordu.

Havaya sıçramasıyla yere düşmesi bir olan Haley, yere kapaklanır kapaklanmaz üzerine koca bir ayna düştü. Kafasına düşen ayna ile neye uğradığını şaşıran genç kadın neyse ki bu kazadan yara almadan kurtuldu. Siz, siz olun böyle şeyleri evinizde asla denemeyin. Çünkü; Merseyside'da bir söz vardır: Virgil van Dijk olunmaz, doğulur...

Meğer Haley Dibrell'ın başına gelen ilk talihsiz olay da bu değilmiş. Haley'in Instagram profiline bakınca her şey gayet net anlaşılıyor. Tayland'ın dünyaca ünlü adalarından birisi olan Phi Phi Adaları'na giden genç kadının maymunla fotoğraf çektirdi sırada yaşadığı bir kaza var ki görülmeye değer Hayvanı kucağına aldığı sırada; bir anda sinirlenen maymun, hem tokadı atıyor hem de yanaktan ufak bir makas alıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya