SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Vitor Pereira: Çalışmak için buraya geldim!

FUTBOL | 04.07.2021 18:58

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira, İstanbul’a geldi ve havalimanında açıklamalarda bulundu.

Vitor Pereira: Çalışmak için buraya geldim!

5 yılın ardından Fenerbahçe'ye dönen Portekizli teknik direktör Vitor Pereira, İstanbul'a geldi. Havalimanında kulüp televizyonuna açıklamalara bulunan deneyimli çalıştırıcı, "Gerçekten buraya geri döndüğüm için çok gururluyum. Bu kulüpte tekrar çalışacak ve savaşacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kulübü ve taraftarları her zaman kalbimde tuttum. Kariyerimdeki gerçekten en ateşli taraftar kitlesi diyebilirim. Burada olmak benim için gerçek anlamda bir gurur; bu kulüp için, hak ettiği başarılar için, savaşmak için…” ifadelerini kullandı.

"BU HİKÂYEYİ TAMAMLAMAYA GELDİM"

Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek emin adımlarla mutlu sona ulaşabileceklerinin altını çizen Pereira, "Şunu söylemek istiyorum ki; burada olduğum bir önceki dönemde şampiyon olamamıştık. Ama buraya, bu hikâyeyi bu yüzden tamamlamaya geldim. İnanıyorum ki, birlikte çalışırsak bunu başarabiliriz. Aynı zamanda Başkanımıza da teşekkür etmek istiyorum, bana ve ekibime güvendiği için. Çalışmak için buraya geldik." dedi.

Portekizli teknik adam, sözlerini ise "Daha önce de dediğim gibi gerçekten fantastik bir taraftar kitlesi var. Eğer birlikte çalışırsak eminim sezon sonunda bu kulübün istediği şampiyonluğu kutlayabiliriz." şeklinde tamamladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya