SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Volkan Demirel, antrenörlük için canla başla çalışıyor!

FUTBOL | 22.10.2019 18:17

Volkan Demirel, antrenörlük için canla başla çalışıyor!

Yıllarca Fenerbahçe'nin kalesini korumuş olan ve sezon başında futbolu bıraktığını resmen açıklayarak sarı lacivertli kulübün antrenörü olduğunu duyuran Volkan Demirel, bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun düzenlediği UEFA B Antrenörlük Kursu, Erzurum'da yapılıyor. Palandöken Dağı'nda Mehmet Ekşi ve Ömer Kaner'in yönetiminde eğitime alınan 30 antrenör adayı, iki etaptan oluşan eğitimin ardından UEFA B diploması almaya resmen hak kazanacak.

VOLKAN DEMİREL: 'FENERBAHÇE'YE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM'

Fenerbahçe'nin yardımcı antrenörü Volkan Demirel de bu kursa katılarak basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

Türk futboluna hizmet etmek istediğini ve hocalarının kendilerine en iyi şekilde yardımcı olup yardımcı olduklarını ve ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, Fenerbahçe'ye hizmet etmeye sonuna kadar devam edeceğini, hedefinin de her zaman sarı lacivertli takıma ve Türk futboluna hizmet etmek olacağını kaydetti.

Fenerbahçe'nin teknik direktörü Ersun Yanal'ın ve sarı lacivertlilerin bir numaralı ismi Başkan Ali Koç'un bu anlamda kendisine çok değer verdiğini vurgulayan Volkan Demirel, kendisi de başkan Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal'ın verdiği değerin önemli olduğunu ve bunu mutlaka değerlendireceğini de sözlerine ekledi.

ÖMER KANER: 'BU KURSA KATILAN İSİMLER ÇOK KALİTELİ'

Öte yandan kursta görev alan eğitmen Ömer Kaner de futbolu bırakmış oyuncuların kursa katıldığını ve bu kursun bitiminde burada yer alan eski futbolcuların antrenörlüğe adım atacaklarını belirtti.

Verilen bu kursun çok elit bir şey olduğunu çünkü futbolu yeni bırakan futbolcuların da burada olduğunu hatırlatan Kaner, o isimlerin de antrenörlüğe ilk adımı atacaklarını, güzel bir şekilde kursa başladıklarını ve 12 günün sonunda kursun ilk etabının sona ereceğini söyledi. İki etaptan oluşan kursun sonunda diplomayı almaya hak kazanan isimlerin UEFA B diplomasının da sahibi olacağını vurgulayan Ömer Kaner, kursa katılan isimlerin çok kaliteli insanlar olduğunu söyleyerek sözlerini tamamladı.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya