SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Volkan Demirel'den Zico açıklaması!

FUTBOL | 04.10.2020 15:11

Fenerbahçe'nin efsane kalecisi olan şu sıralarda ise yardımcı antrenörlük yapan Volkan Demirel, NTV'de açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel'den Zico açıklaması!

NTV'de katıldığı bir programda konuşan Fenerbahçe'nin efsane eldiveni Volkan Demirel, gündeme ve kariyerine dair açıklamalarda bulundu.

"DÜNYANIN EN İYİSİ"

Futbolu bırakma hikayesiyle alakalı konuşan çiceği burnunda antrenör, "Fenerbahçe takımında kadro dışı kalacağım hiç aklıma gelmezdi. Hani hep kırılma anı deriz ya o an benim en zor anımdı. O malum toplantıya çıkarken futboldan uzaklaşmayı kafama yazmıştım ve öyle çıktım. "Fenerbahçe için var oldum ve var olmaya devam edeceğim" dedim ve masadan kalktım. 40 yaşıma kadar futbol oynayacaktım ama nasip değilmiş. Buffon örneğim vardı. Onu izliyordum. O bıraktığı zaman bırakacaktım ama olmadı. Hala oynuyor. Ben bıraktım o hala sahalarda. O efsane Buffon ben Volkan. Dünyanın en iyisi..." ifadelerini kullandı.

"ZICO'YA ALACAĞIM DEDİM"

Efsane Sevilla maçıyla alakalı konuşan Demirel, "Sevilla'da maç penaltılara gitsin diye dua ettim 2 gol yedikten sonra. Penaltılara da gidince Zico'ya, 'Bu maçı alacağım' demiştim" dedi.

"ERSUN YANAL ZAMANI BU KADAR AKTİF DEĞİLDİM"

Hocalık kariyerine yönelik konuşan Volkan, "Bir acelem yok ama uzun zamanda planım var. Her şeyi öğrenerek ve bilerek yapmak istiyorum. Daha önümde çok zamanım var, yolun başındayım. Şu anda çok güzel ortam var, Erol hoca ile çok özel ilişkimiz var bana çok yardım ediyor. Ersun Yanal, zamanı bu kadar aktif değildim. Hocanın ekibi vardı. Ayrılınca pandemi dönemi yaşandı. Zeki Hoca, Emre ile bayağı tecrübelendim. Her şeyi yapabilecek kapasitedeyim ama acelem yok. Bir yerden başlayarak Türk futbolu için iyi bir hoca olmak istiyorum." açıklamalarında bulundu.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya