SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

West Ham United Domagoj Vida için Beşiktaş'la görüştü!

FUTBOL | 17.09.2020 12:08

Ada ekibinin kısa süre içerisinde Beşiktaş’ın maliyeti sebebiyle göndermeye sıcak baktığı Domagoj Vida için teklif yapacağı bildirildi.

West Ham United Domagoj Vida için Beşiktaş'la görüştü!

Kara Kartal'da maliyeti nedeniyle takımdan gönderilmek istenen Domagoj Vida'ya, Premier Lig'den teklif geliyor. Milliyet’in haberine göre; Beşiktaş’ın yıldız savunma oyuncusu için West Ham United'ın bir teklif hazırlığında olduğu ve Ada ekibinin yöneticilerinin kısa süre içerisinde Kartal’ın kapısını çalacağı belirtildi. Siyah-beyazlıların da yıllık ücreti 3.5 milyon Euro dolaylarında olan Hırvat stoperi göndererek takım bütçesinde rahatlama elde etmek istediği ve bununla birlikte yeni takviyeler yapmak istediği belirtildi.

HEDEF 5 MİLYON EURO

Limit konusunda sorun yaşadığı için transferde rahat hareket edemeyen Beşiktaş Yönetimi, Hırvat stoper için kapıyı 5 milyon Euro’dan açacak. Siyah-beyazlıların, bu oyuncunun yüksek yıllık ücretinden de kurtulduktan sonra takıma katmak istediği oyuncular konusunda elinin genişleyeceği ve transferde hızlanacağı iddia edildi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya