SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Premier Lig’de maaş kesintisine giden teknik direktörler 3’e yükseldi

FUTBOL | 06.04.2020 17:31

Premier Lig’de koronavirüs nedeniyle maaş kesintisine gittiğini açıklayan teknik direktörler, Davis Moyes’le birlikte 3’e yükseldi.

Premier Lig’de maaş kesintisine giden teknik direktörler 3’e yükseldi

İngiltere Premier Lig’de, koronavirüs nedeniyle çekilen finansal sıkıntılar nedeniyle; maaşında kesintilere gittiğini açıklayan teknik direktör sayısı 3’e çıktı. Bournemouth teknik direktörü Eddie Howe ve Brighton’u çalıştıran Graham Potter’dan sonra, 1 menajer daha maaşından kesintiye gittiğini açıkladı.

DAVID MOYES’TEN BÜYÜK FEDAKARLIK

West Ham United Teknik Direktörü David Moyes, çekilen finansal sıkıntılar nedeniyle, maaşından %30’luk bir indirime gittiğini kabul ettiğini açıkladı. Premier Lig’de birçok kulüp bu durumu futbolcularıyla görüşmeden önce, gönüllü olarak örnek olsun diye teknik direktörlerle görüşüyor. Teknik direktörü rol alan futbolcular ise, maaşında kesintiye gitme konusunda gönüllü oluyor. West Ham, hiçbir çalışanını şu anlık ücretsiz izine çıkarmadıklarını da duyurdu.

Ayrıca edinilen bilgilere göre; Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp’unda, maaşında kesintiye gideceğine dair söylentiler bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya