SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Wilshere ve Kabasele'nin mesajı çok net!

FUTBOL | 06.04.2020 14:02

Jack Wilshere ve Christian Kabasele, eşi ve çocuklarına futbol oynarken yaptıkları sert müdahalelerle top geçer adam geçmez mesajı verdiler.

Wilshere ve Kabasele'nin mesajı çok net!

Spor dünyasının yıldızları, koronavirüs nedeniyle adeta evlerine hapsoldu. Evlerinde karantina altında olan sporcular, kendilerine yeni yeni uğraşlar buluyor. İzole bir şekilde evde hayatlarına devam eden yıldızlar, sıkıntıdan bazen ne yapacaklarını şaşırıyor.

Saçını makineye vuranlar, dans edip  şarkılar söyleyenler daha neler neler... Tabii sporun içinde kalanlar da var. Tuvalet kağıdı sektirenler, freestyle akımına katılıp birbirlerine meydan okuyana kadar birçok yeni meşgale yapılıyor.

Premier Lig ekiplerinden West Ham United forması giyen Jack Wilshere ise çareyi yine futbol oynamada buluyor. Sezon sonunda başında Fenerbahçe'nin transfer gündemine gelen hatta Acar Kent'te ev bakarken görüntülenen 28 yaşındaki yıldız orta saha, eşi Andriani ile futbol oynayarak formda kalmaya çalışıyor.

Sahada agresif ve tempolu oyunuyla bilinen Wilshere, bu durumu eşine karşı da sergiliyor. Videonun başında eşine çalımlar atan İngiliz orta saha, topu kaybettiği anda; misilleme yapıyor. Andriani, topu kaptığı sırada; Jack Wilshere'nin sert müdahalesiyle birden kendisini yerde buluyor.

Premier Lig'de üst düzey mücadele futbolcuların yaşamlarına entegre olduğu Jack Wilshere gibi Christian Kabasele'de de gözlemlendi. Watford'un 29 yaşındaki Belçikalı savunmacısının Wilshere'den hiçbir farkı yok.

Tek fark eşi yerine oğluna çift dalması oldu. Oğluyla bire bir yaptığı maç sırasında rakibine çift dalıp yerden bırakan Kabasele, videoyu; "Burada hakem benim" notuyla paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya