SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması...

FUTBOL | 01.08.2020 16:05

Altay Kulübü ile bağları kopan Yalçın Koşukavak'tan açıklama geldi.

Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması...

21 Şubat’ta Altay’ın başına geçen Yalçın Koşukavak, yaklaşık 5 ay sonra görevden alındı. Altay Kulübü, dün yaptığı açıklamayla birlikte teknik direktör Yalçın Koşukavak ile yollarını ayırdığını duyurmuştu.

Bu ayrılıktan sonra birçok dedikodu da gündeme geldi. Yalçın Koşukavak’ın Fenerbahçe’nin yeni yapılanmasında görev alacağına dair haberler çıkarken; 47 yaşındaki hocadan flaş bir açıklama geldi.

İşte Koşukavak’ın açıklamaları:

Altay Spor Kulübü'nde geçirdiğim süreçte çıkan bazı haberlerin gerçekliğiyle alakalı bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün benimle ilgilendiğini, kulübün yeni futbol yapılanmasında beni görevlendirmeyi düşündüğünü Altay Spor Kulübü Başkanı Sn. Özgür Ekmekçioğlu'ndan öğrendim.

 Sn. Ekmekçioğlu'nun, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sn. Ali Koç ile bu konuyla ilgili bir görüşme yaptığını, bu görüşmenin de Karagümrük-Altay maçının ardından İstanbul'da gerçekleştiğini belirtmek isterim.

 Karagümrük maçından döndükten sonra Altay Spor Kulübü Başkanı Sn. Ekmekçioğlu ve kulübün sembol isimlerinin ricası üzerine bu konuyu, sezon sonuna ertelemiş bulunduk.

 İki kulüp başkanı arasında 15 Mart 2020 tarihinde gerçekleşen görüşmenin dışında, şahsımın Fenerbahçe Spor Kulübü ile direkt olarak görüşmesi gibi bir durum söz konusu olmamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü, şahsım ile direkt görüşmek yerine etik kurallar çerçevesinde Altay Spor Kulübü ile görüşme gerçekleştirmiştir.

 Olayların tamamının bu şekilde geliştiğini; bu süreçte çıkan asılsız haberlere bir açıklama yapılmadığından dolayı, haklı olarak etkilenen ve eleştiride bulunan Altay Spor Kulübü taraftarları başta olmak üzere, kamuoyuna saygılarımla bildiririm.”

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya