SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yassine Benzia’nın sarı-lacivertlilere karşı açtığı dava sonuçlandı

FUTBOL | 25.03.2020 14:29

Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezonun 2. yarısında parasını alamayan Yassine Benzia’nın, alacakları için sarı-lacivertlilere karşı açtığı dava sonuçlandı.

Yassine Benzia’nın sarı-lacivertlilere karşı açtığı dava sonuçlandı

Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon başında eski sportif direktör Damien Comolli tarafından kadroya kazandırılan Yassine Benzia, devre arasında kadro dışı bırakıldı. Kendine takımda yer bulamayan Cezayirli futbolcu, alacaklarını da tam anlamıyla alamadığı için sarı-lacivertlileri FIFA’ya şikayet etti.

YASSINE BENZIA’NIN AÇTIĞI DAVA SONUÇLANDI

TRT Spor’un haberine göre; Yassine Benzia’nın Fenerbahçe’ye karşı açtığı dava sonuçlandı, Cezayirli futbolcu FIFA kararına göre haklı çıktı. Kadro dışı kaldığı dönem içerisinde ödemelerini alamayan futbolcu, konuyu FIFA’ya taşıyınca ekonomik anlamda sıkıntılar çeken sarı-lacivertlilere bir darbede buradan geldi. FIFA tarafından 45 gün içerisinde Benzia’ya 840 bin Euro ödemesi istenen Fenerbahçe’nin, bu parayı ödediği takdirde ekonomik durumu iyice kötüye gidecek. TFF’nin kulüplerden istediği ekonomik raporun süresini 31 Mart’tan Nisan ayının sonuna uzatması ise, bu kritik süreçte sarı-lacivertliler için daha kötü bir karar olacağa benziyor…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya