SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yayıncı kuruluştan Beşiktaş-Trabzonspor maçında sürpriz yenilik

FUTBOL | 22.02.2020 16:04

Süper Lig’in yayıncı kuruluşu olan beIN Sports, sürpriz bir kararla Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında yeniliğe gidiyor.

Yayıncı kuruluştan Beşiktaş-Trabzonspor maçında sürpriz yenilik

Süper Lig’in yayıncılığını üstlenen beIN Sports, yeni aldığı sürpriz bir kararla Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında değişik bir sisteme geçiyor. Yayıncı kuruluşun spikerlerinden Yalçın Çetin’in duyurduğu yeniliğe göre, bu akşam 20.00’da başlayacak olan Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında yeni bir sistem geliyor.

Yalçın Çetin’in izleyicilere duyurduğu yeni sisteme göre akşamki müsabaka 2 kanaldan birden naklen yayınlanacak. Bir maçın iki kanalda birden aynı anda yayınlanmasının nedeni ise, müsabakaları anlatacak olan spikerlerin farklı olması. Yayıncı kuruluşun yeni sisteminde denenecek bu yayıncılıkla, izleyiciler dilediği 2 spikerden birini seçerek karşılaşmayı izleyebilecek.

Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşması HD1 ve HD2 kanallarından naklen saat 20.00’de yayınlanacak. HD1 kanalında Yalçın Çetin spikerlik koltuğuna otururken, HD2 de ise mikrofonda Melih Şendil olacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya