SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi, çok yakında!

| 20.07.2020 13:44

beIN Connect yep yeni bir diziyle insanların karşısına çıkıyor. Yeni nesil komedi dizisi ‘Aile Şirketi’, eğlenceli senaryosu ile izleyicilerinin karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Yeni nesil komedi dizisi Aile Şirketi, çok yakında!

Son yıllarda internet dizileri fazlasıyla öne çıkarken her geçen yıl yapımların sayısı da artış göstermeyi sürdürüyor. Son olarak geçtiğimiz yıl Babil dizisiyle Türkiye’ye giriş yapmak istese de çıkan sorunlar sebebiyle iptal olan beIN CONNECT, Aile Şirketi dizisi ile ilk içeriğini yayınlamayı planlıyor.

DİZİDE OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Yapımcılığını 25 Film’in yaptığı dizide, yönetmen koltuğunda Hadi Be Oğlum ve Hadi İnşaalh filmlerinden tanıdığımız Kerem Şahin oturacak. Oyuncu kadrosunda Eslem Akar Özlem Öçalmaz, Emrah Kaman, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve Müfit Kayacan gibi usta isimlerin yer aldığı dizi Ağustos ayında sadece beIN CONNECT’te yayınlanacak. Özellikle camianın önde gelen isimleri genç yetenek Cihan Durmaz'ın üzerinde durarak, önünün açık olduğunu ifade ettiler.

DİZİNİN KONUSU

Zıt karaktere sahip iki kardeşin aynı ofiste çalışması sonrasında yaşanan eğlenceli anları anlatan dizide, bu iki kardeşe bir de birbirinden tuhaf özelliklere sahip ofis çalışanları da eklenince kahkaha tufanı kaçınılmaz oluyor.

DİZİNİN SÜRESİ NE KADAR?

Dizinin bölüm süresinin 20 dakika ve daha az olacak şekilde kurgulandı. Dizide ayrıca Emrah Kaman oyuncu ve senarist olarak karşımıza çıkıyor.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya