SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İşte Fenerbahçe'nin yeni sağ beki...

FUTBOL | 07.06.2020 10:45

Fenerbahçe yeni sezonda sağ bek için bütçe ayırmak istemezken; o bölgeyi teknik heyetin raporu doğrultusunda Murat Sağlam ile doldurmak istiyor.

İşte Fenerbahçe'nin yeni sağ beki...

Bu sezon Fenerbahçe formasıyla bir türlü istediği pozisyonda görev yapamayan Nabil Dirar, Hasan Ali Kaldırım’ın yokluğunda uzun bir süre sol bekte görev yaptı. Faslı oyuncunun sol bek performansından memnun olan Fenerbahçe Teknik Heyeti, gelecek sezon için Dirar’ı sol bekte kullanmak istiyor.

“Sağ bekin yeni ismi…”

Hürriyet’tin bugün okurlarıyla paylaştığı özel haberinde; Nabil Dirar’ın gelecek sezon için tamamen sol bekte görev alacağını ve bu sezon Mauricio Isla’nın kulüple bağlarını koparması üzerine sezonu sağ bekte tamamlayacağını yazdı. Haberin devamında; yeni sezon için sadece sol bekte kullanılacak olan Faslı oyuncunun yerine de sağ bekte oynayacak yeni ismin Murat Sağlam olduğu belirtildi.

“Teknik heyet kendinden emin”

Fenerbahçe Teknik Heyeti’nde Volkan Demirel, Zeki Murat Göle ve Mehmet Aurelio’dan oluşan üçlü; Murat Sağlam’ın Fenerbahçe’nin geleceği olarak gördükleri de gelen haberler arasında.

“Sağ beke bütçe yok”

Corona virüs sebebiyle ekonomik anlamda dibe batan Türk kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe; sağ beke transfer yapmak yerine bu bölgeyi içeriden doldurarak, bütçeyi başka pozisyonlarda kullanmak istiyor.

Nabil Dirar, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 24 maçta 2 gol kaydetti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya