SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yılmaz Vural: Her şeyin başı sağlık

FUTBOL | 23.03.2020 17:41

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, koronavirüs nedeniyle topluma evde kal mesajı verirken, her şeyin başında sağlık gelir, dikkatli olun dedi.

Yılmaz Vural: Her şeyin başı sağlık

TFF 1. Lig’de Akhisarspor’u çalıştıran teknik direktör Yılmaz Vural, koronavirüs nedeniyle liglerin ertelenmesi konunda açıklamalarda bulundu. Her şeyin başının sağlık olduğunu vurgulayan Vural, tüm topluma evde kalın mesajı verdi.

“HER ŞEYİN BAŞINDA SAĞLIK GELİR, DİKKATLİ OLALIM”

Demirören Haber Ajansı’na özel açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam, “Sevdiklerimizi görebilmek için onlardan kısa bir süreliğine uzak duralım. Koronavirüse karşı tedbirler alalım. Her şeyin başında sağlık gelir, dikkatli olalım. Biz dua ederken zaten önce sağlık diyoruz. Hepimiz sağlığın kıymetini biliyoruz. Ülke olarak zor bir süreç yaşıyoruz. Hep beraber, futbolun tüm paydaşları olarak daha dikkatli olalım. Biz sadece kendi adımıza düşünmeyelim, sevdiklerimizi ve ailelerimizi de koruyalım. Kısa bir süre için küs kalalım. Hijyenimize ve sosyal mesafelerimize dikkat edelim. Bir stadyumda veya tesislerde virüs çıksa Allah korusun, biz oraya giremeyiz, futbola sahip çıkalım. Yarınlarımız için bir süre oynamayalım. Hep beraber bir müddet kadro dışı kalalım” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya