SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Deneyimli teknik adamdan Fenerbahçe iddialarına cevap

FUTBOL | 03.03.2020 17:46

Ersun Yanal’ın ayrılışının ardından, taraftarların yakıştırdığı Yılmaz Vural-Fenerbahçe flörtünün üzerine deneyimli çalıştırıcıdan açıklama geldi.

Deneyimli teknik adamdan Fenerbahçe iddialarına cevap

Ersun Yanal’ın Fenerbahçe teknik direktörlüğü görevinden ayrılışının ardından, sarı-lacivertli taraftarların Yılmaz Vural’ı istemesi üzerine, tecrübeli çalıştırıcıdan söz konusu anlaşma üzerine açıklamalar geldi. Vural, zaten üç büyük takımdan kimseyi çalışmasının nasip olmayacağını söyleyerek, kafasının rahat olduğunu vurguladı.

“NASİP OLMADI”

TFF 1. Lig’de Akhisarspor’u çalıştıran Yılmaz Vural, bu tarz haberlere mutlu olduğunu belirtti. Basın mensuplarına konuşan deneyimli çalıştırıcı, “Sosyal medyada yayılan bu haberler benim hoşuma gidiyor ama ben Akhisarspor’un hocasıyım. İnsanlar sağ olsunlar bizi buralara layık görüyorlar. Bu tarz haberlerden rahatsız olmuyorum ama gerçek dışı olduğunu söyleyeyim. Bu işe başladığınız günden beri belli hedefleriniz oluyor. Daha önce Trabzonspor ve Bursaspor’da çalışma fırsatı buldum. Ama üç büyüklerde çalışma fırsatı hiç nasip olmadı. Olacağı da yok gibi. Artık o yüzden kafam rahat, şu anki kulübümde mutluyum” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya