SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yılport Samsunspor'a daha önce görülmemiş destek!

FUTBOL | 18.09.2020 18:51

TFF 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'a Av. Ali Alper Tüfekçi ve Av. Zafer Erdoğan'dan büyük destek!

Yılport Samsunspor'a daha önce görülmemiş destek!

Türkiye’nin en büyük icra hukuk bürosunun kurucu avukatları olan Av. Ali Alper Tüfekçi ve Av. Zafer Erdoğan’dan Yılport Samsunspor’a dev destek!

Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Yılport Samsunspor’a son zamanlarda görülmemiş bir destek yapıldı. Av. Ali Alper Tüfekçi ve Av. Zafer Erdoğan; neredeyse Süper Lig kulüplerine verilmeyen desteği bir çırpıda gerçekleştirdiler. Yılport Samsunspor’un 300 bin TL değerindeki locasını satın alan Tüfekçi ve Erdoğan ikilisi; Türk futboluna verdikleri desteği bir kez daha göstermiş oldular.

Pandemi döneminde dahi Türk futbolundan desteğini esirgemeyen Av. Ali Alper Tüfekçi ve Av. Zafer Erdoğan; birçok şirketin futboldan desteğini çektiği bu konjonktürde kulüplerin yardımına koşmaktan geri durmuyorlar.

Yüksel Yıldırım önderliğinde yeniden çıkışa geçen Yılport Samsunspor, geçtiğimiz sezon TFF 1. Ligi’ne çıkarak; asıl hedefi olan Süper Lig’e bir adım daha yaklaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya