SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Younes Belhanda, Galatasaray'ı ikiye böldü!

FUTBOL | 26.04.2020 12:12

Younes Belhanda'nın maaşında indirime gitmek isteyen Galatasaray'da yönetimin içinde büyük fikir ayrılıkları oluştu.

Younes Belhanda, Galatasaray'ı ikiye böldü!

Galatasaray’ın Faslı yıldızı Younes Belhanda, corona virüs nedeniyle sarı-kırmızılı yönetimin istediği ücret indirimine şart koşarak, olumlu yanıt vermişti. 30 yaşındaki yıldız, sözleşmesinin uzatıldığı takdirde maaşında indirime gitmeyi kabul edeceğini söylemişti.

“Fikir ayrılığı oluştu”

Bunun üzerine harekete geçen Galatasaray Yönetimi, teknik direktör Fatih Terim ile de istişare yaparak Faslı oyuncuya sözleşme önermeye hazırlanıyordu. Ancak yönetimdeki fikir ayrılığı had safhaya ulaştı.

“Yönetim ikiye bölündü”

Sarı-kırmızı yöneticilerin bir kısmı Younes Belhanda ile sözleşme yenilemeye sıcak bakarken, diğer kısmı ise ligin ilk yarısında taraftarlarla yaşadığı sorunları öne sürerek artık devam edilmemesi gerektiğini savunuyor.

“Araplar istedi”

Sezon başında Arabistan kulüpleri tarafından markaja alınan 30 yaşındaki orta saha, Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini belirterek bu teklifleri reddetmişti. Fakat bu sezon taraftarlarla yaşadığı sorunların yanı sıra sahadaki istikrarsız görüntüsü de sarı-kırmızılılarda büyük soru işaretleri barındırıyor.

Younes Belhanda’nın sözleşmesi gelecek yıl sona eriyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya