SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yukatel Denizlispor’da yönetim, göreve devam etmiyor!

FUTBOL | 18.06.2021 17:25

Yukatel Denizlispor’da Ali Çetin, yönetim kurulu olarak göreve devam etmediklerini söyledi.

Yukatel Denizlispor’da yönetim, göreve devam etmiyor!

Spor Toto Süper Lig'den 89 milyon TL'lik borç yükü, transfer yasağı ve dağılan kadrosuyla 1'inci Lig'e düşen Yukatel Denizlispor'un genel kurulunda yönetime aday çıkmayıp; kulüp belirsizliğe gömüldü.

Bununla birlikte, bir sonraki genel kurula kadar görevi devam eden mevcut yönetim de net tavır koydu. Kongrede aday olmayacağını daha önce açıklayan başkanı Ali Çetin, flaş bir açıklama yaptı.

Görev sürelerinin kongreyle sona erdiğini dile getiren Ali Çetin, "Biz yönetim olarak göreve devam etmiyoruz. Denizli en büyük markasına sahip çıkacaktır. Biz bu süreçte üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Avukatlar tüzüğümüzde inceleme yapıyor. Nasıl bir süreç işleyecek bilmiyorum. Ben bir daha aday olmayacağım. Biz yorulduk. 3 yıl aralıksız başkanlık yapmak kolay değil. Çok yıprattılar. Üzerimize çok geldiler, çok üzdüler. Yine de kongreye kadar dimdik ayakta durduk. Aslanlar gibi ayakta durduk ve görev süremizi tamamladık. Gücümüz bu kadarına yetti." şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya