SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yüksel Yıldırım: Adana Demirspor nasıl bu kadar rahat?

FUTBOL | 01.05.2021 21:14

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Adana Demirspor taraftarlarının tribünlere girmesi ile ilgili eleştirilerde bulundu.

Yüksel Yıldırım: Adana Demirspor nasıl bu kadar rahat?

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, tribünlere seyirci alınması konusuna dair tepkilerini dile getirdiği bir açıklama yayınladı.

Yıldırım, Adana Demirspor taraftarlarının tribünlerde yer almasını da eleştirdi ve açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"TFF'ye de yazdım açık ve net: Ben taraftarımı içeriye alamıyorum, polis içeri sokmuyor, neden Adana Demirspor her yere rahat rahat giriyor? Süleyman Soylu'nun oğlu dediler, İçişleri Bakanı'nın oğlu dediler. Açık açık bunlar konuşuluyor. Emniyet müdürü önünde önünü ilikliyor dedi, başkanın. Bunlar söyleniyor. Tamam dedim o zaman. Söyleyecek bir şey yok. Türk futbolu bitmiştir. Yüksel Yıldırım'ın önünde kimse önünü iliklemiyor. Beni sallamıyor, takmıyor. Ben de istemiyorum zaten. Ama öbür taraf böyle konuşuyor. 5 bin kişi Adana'da içeriye giriyor. Samsun'da sok bakalım 5 bin kişiyi içeriye. Biz içeriye soksak alacağımız cezanın haddi hesabı olmaz. Oraya da göstermelik cezalar veriliyor. Kaç maçtır böyle gidiyor. İstanbulspor deplasmanında bile sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen taraftar alıyorlar. Hiçbirinde maske yok, sosyal mesafe yok. Ondan sonra da tam kapanma deniyor. Şimdi göreceğiz tam kapanmada neler olacak. Hep çifte standartlar, birileri torpilli. Onlar yapıyor biz yapamıyoruz. Biz yaparsak biz haydut, eşkıya oluyoruz. Kanunlara karşı çıkmış oluyoruz. Onlar torpilli oluyor. Onlar bir yolunu bulmuş, minareye kılıf giydirmiş."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya