SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Yüksel Yıldırım, yeniden Samsunspor Başkanı!

FUTBOL | 25.06.2021 21:22

Yılport Samsunspor’da Yüksel Yıldırım, tek aday olarak girdiği olağan genel kurulda yeniden başkanlığa seçildi.

Yüksel Yıldırım, yeniden Samsunspor Başkanı!

Spor Toto 1. Lig kulüplerinden Yılport Samsunspor’un olağan genel kurulu, bugün itibarıyla düzenlendi. Tek aday olarak girdiği seçimlerde tüm delegelerin oylarını alan Yüksel Yıldırım, kırmızı-beyazlılarda yeniden başkanlığa seçildi.

Yılport Samsunspor, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Yılport Samsunspor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda yapıldı. Üyelerimizin ve taraftarlarımızın katıldığı genel kurulda Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım, tek liste girdiği seçimlerde oy birliği ile Samsunspor Kulübü Derneği’ne yeniden başkan seçildi.”

Öte yandan kırmızı-beyazlı kulüp, Yüksel Yıldırım’ın listesinde olan yönetim kurulu üyelerini de duyurdu. Buna göre; Yıldırım’a yönetim kurulunda eşlik edecek olan isimler şöyle:

“M. Savaş Boyar, Fuat Katırcı, Onur Bıyıklı, Vennaz Akyol Haznedar, H. Kaya Aşçı, Zafer Erdoğan, Melis Kalkavan Erdoğan, Arzu Uslu, Ali Asal, Murat Alanyurt, Ender Gür ve Rıfat Yılmaz.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya