SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Galatasaray Yönetimi'nden ikinci başkan adayı!

FUTBOL | 28.06.2020 12:39

Galatasaray Yönetimi bölünmeye devam ediyor... Sarı-kırmızılı yönetimde başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal olası seçim için adaylık hazırlıklarına başladığı öğrenildi.

Galatasaray Yönetimi'nden ikinci başkan adayı!

Galatasaray’da sular durulmuyor. Sarı-kırmızılı kulüpte seçim dedikoduları ciddi boyutlara ulaştı. Geçtiğimiz günlerde Asist Analiz olarak Abdurrahim Albayrak’ın olası seçim için başkan adaylığı çalışmalarına şimdiden başladığını duyurmuştuk. Galatasaray Yönetimi’nde sadece başkan adaylığına hazırlanan Abdurrahim Albayrak olmadığı ortaya çıktı!

“Mevcut yönetimden iki başkan adayı”

Asist Analiz’den İlhan Tüysüz’ün edindiği bilgilere göre; sarı-kırmızılı kulübün başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal’ın olası bir seçimde başkan adaylığı için kolları sıvadığı öğrenildi. Mustafa Cengiz’in sağlık durumundan dolayı dinlenmeye çekileceği kulislerde yüksek sesle dolaşırken; Kançal ve Günay da mevcut yönetimin devamı olarak görevi sürdürmek istiyorlar.

“Abdurrahim Albayrak da devrede”

Diğer yandan Abdurrahim Albayrak’ın da başkan adaylığına hazırlanması mevcut yönetimi ikiye bölmüş durumda. Başkan Mustafa Cengiz’in kimi destekleyeceği merak konusu olurken; tarafların bugünlerde sessiz kalması ise sarı-kırmızılı taraftarın tepkisini çekmiş durumda.

“Eleştiri okları yönetim kurulu üyelerinde”

İki haftadır yaşanan tartışmalı hakem kararları karşısında sessizliğe bürünen Galatasaray Yönetimi, suskunluğunu Mustafa Cengiz ile bozmuştu. Sağlığına henüz tam kavuşamayan ve hala tedavi gören Cengiz’in açıklama yapması sarı-kırmızılı taraftarın tepkisine neden oldu. İki haftalık süreçte Galatasaray’ın haklarının daha erken savunulması gerektiğini vurgulayan taraftar; eleştiri oklarını Mustafa Cengiz’e değil diğer yönetim kurulu üyelerine çevirmişti.

İLHAN TÜYSÜZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya