SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Cebeci: Yusuf Yazıcı Lille'de mutlu

FUTBOL | 05.10.2021 13:26

Yusuf Yazıcı'nın menajeri Adem Cebeci, oyuncusunun kariyeri hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Cebeci: Yusuf Yazıcı Lille'de mutlu

Fransa’nın Lille takımında forma giyerek ülkemizi temsil eden Yusuf Yazıcı’nın geleceği belli oldu. Yazıcı’nın menajeri Adem Cebeci, oyuncusunun kariyer planlaması hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kulüple sürekli temasta olduğunu belirten Cebeci, “Geçen hafta hem Yusuf’u ziyaret etmek, hem de kulüple sezon içinde düzenli olarak yaptığımız toplantıya katılmak için Lille’deydim. Yusuf’un hem morali, hem de motivasyonu çok iyi. Yusuf konsantrasyonu çok yüksek bir oyuncu, her zaman yüzde 100’ünden fazlasını sahaya vermek için çalışıyor” dedi.

Lille’de Yusuf’un çok mutlu olduğunu söyleyen menajer, “Geçen seneki şampiyonluk O'nu daha da güçlendirdi; hem bireysel olarak hem takım olarak potansiyellerinin çok yüksek olduğunu biliyorlar. Yusuf, Lille’de olmaktan son derece mutlu. Takım arkadaşları O'nu, O da takım arkadaşlarını çok fazla seviyor. Hatta sadece antrenman ve maçlarda değil, boş zamanlarında da birlikte çok vakit geçiriyorlar. Kulüple yaptığımız toplantılar da son derece olumlu geçti” ifadelerini kullandı.

Son olarak Lille’in bakış açısını aktaran Adem Cebeci:

“Hem yönetim hem teknik kadro Yusuf’un takımlarında olmasından memnun. Onun hem saha içi, hem de saha dışı katkısına derece önem verdiklerini söylediler. Yusuf’a bir proje olarak baktıklarını ve ellerinden çıkarmak gibi bir niyetlerinin olmadığını, gelecek planlamalarında da Yusuf’un önemli bir yerde olduğunu eklediler. Yusuf geçen sezonki performansıyla tüm Avrupa’ya ne kadar özel bir yetenek olduğunu gösterdi. Hedefi daha fazlasını yapmak. Onun zihninde bir sınır yoktur. Hep hayal kurar ve o hayaller için çalışır. Bu sezon bittiğinde yine onun başarılarını konuşacağımızdan hiç şüphem yok.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya