SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zamalek'te Mostafa Mohamed krizi çıktı!

FUTBOL | 15.04.2021 21:26

Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a gelmeden önce Zamalek'le imzaladığı ancak ortadan kaybolduğu iddia edilen sözleşmeye ilişkin çarpıcı bir açıklama geldi.

Zamalek'te Mostafa Mohamed krizi çıktı!

Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a gelmeden önce Zamalek'le imzaladığı yeni mukavelenin ortadan kaybolduğuna yönelik haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Mısır ekibinin yöneticilerinden Ahmed Ibrahim'in istifasıyla sonuçlanan krizle ilgili olarak bugün çok çarpıcı açıklamalar geldi. 

Masrawy adlı internet sitesine konuşan bir haber kaynağı, 23 yaşındaki santrforun Sarı Kırmızılılar'a transferinden önce zaman darlığından ötürü mali açıdan hiçbir değeri olmayan boş bir sözleşmeye imza attığını ve kontrattaki maddelerin uygun bir zamanda görüşülmesinin kararlaştırıldığını iddia etti.

Söz konusu kaynak, Ibrahim Abdullah isimli bir yöneticinin milli takım kampında bulunduğu sırada mukavele şartlarının müzakere edilmesi adına golcü oyuncuya ulaşmaya çalıştığını ancak çağrılarına yanıt alamadığını belirtti. Öte yandan genç yıldızın ağabeyinin de şu ana dek konuyla ilgili geri dönüş yapmadığı öne sürüldü. 

İçeriği boş olduğu için Mısır Futbol Federasyonu'na ibraz edilemeyen belgeyle ilgili önümüzdeki günlerde neler yaşanacağı ise büyük merak konusu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya