SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Zanka'dan transfer itirafı!

FUTBOL | 07.10.2020 17:19

Zanka, Fenerbahçe'den Kopenhag'a transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Zanka'dan transfer itirafı!

Fenerbahçe'nin transfer döneminin son saatlerinde Kopenhag'a kiraladığı Zanka, kendisi için düzenlenen imza döneminde eski kulübüne dönüş süreci hakkında konuştu. Sarı Lacivertliler ile bir yıllık daha kontratı olduğunun altını çizen 30 yaşındaki stoper, transfer kararının nedenlerine ilişkin olaraksa şunları kaydetti:

"Maalesef şu veya bu şekilde bazı işler ters gitti. Kopenhag kulübüyle iyi bir ilişkim var. Fırsat doğmuşken bu transferi başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için şanslıyız. Biz futbolcular transfer dönemleriyle yaşayan insanlarız. Gittiğimiz yerlerde altı ay yaşarız. Fakat gelecek, uzun vadeli düşünmeye zahmet etmeyecek kadar uzak.

Önümüzdeki yaz Fenerbahçe'yle bir yıllık daha kontratım kalmış olacak. Benim de bunu esas almam gerekiyor. Herkes gibi ben de Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynamak ve kadroya girmek istiyorum. Pek tabii ki kafamda bu var. Ancak bu kararı almama pek çok şey sebebiyet verdi.

Her şeyden önce yeniden futbol oynamak istiyorum. Burada alıştığım bir düzenin olması da benim için devasa bir avantaj. Ailem ve arkadaşlarıma çok yakınım. Yurt dışında futbol oynarken onları hep özlüyorsunuz. Dolayısıyla bunu bir bonus olarak görüyorum."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya