SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ze Luis, Alesenka Lesenka'dan dans dersleri alıyor

FUTBOL | 28.03.2020 14:42

Porto'nun golcü ismi Ze Luis, kulübün belirlediği antranmalardan kalan vaktini sevgilisi Alesenka Lesenka'da dans dersleri alarak geçiriyor.

Ze Luis, Alesenka Lesenka'dan dans dersleri alıyor

Koronavirüs, insanoğlunu evlerine hapsetti... Her geçen gün artan vaka sayısı ve ölümler, sosyal yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Tüm dünyada spor neredeyse durma noktasına geldi. Belarus, Angola, Brundi, Tayland, Singapur gibi ülkeler dışında hiçbir yerde sportif faaliyetlere devam edilmiyor...

NBA ve Formula 1 gibi dev organizasyonlar, müsabakalarını ileri bir tarihe aldı. EURO 2020 ve Copa America'nın ardından Tokyo Olimpiyatları da 1 seneliğine ertlendi. Devm eden ligler ülke federasyonları tarafından askıya alındı. Kulüpler de tesislerine kilidi vurunca; sporcular evlerine kapanıp geşilmeleri takibe aldı.

Evlerinde karantinaya giren ve dışarıyla bağlantılarını kesen yıldız isimler, bir yandan formlarını kaybetmemek için kendilerine verilen antrenman programını uyguluyor diğer yandan da yeni uğraşlar veriyor. Bu zorlu günlerde evde kalınmasına dikkat çeken isimler, gündelik hayatta ne yapıyorlarsa sosyal medya hesaplarından paylaşıp hayranlarının meraklarını gideriyor...

Porto'nun yıldız oyuncusu Ze Luis, antrenmalardan kalan vaktini sevgilisi Alesenka Lesenka ile geçiriyor. Bazen konsol oyununda oyun oynarken kız arkadaşına kızıp sert tepkiler verse de ikili çoğunlukla iyi geçiniyor.

Porfesyonel dansçı olan Lesenka ile videolar çeken 29 yaşındaki oyuncu, yeşil sahanın dışında pistlerin de tozunu attırıyor. İkili, başlarda birlikte hareket ermekte zorluk çekse de en sonunda güzel bir işe imza atıp bunu da takipçileriyle paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya