SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Ze Luis İstanbul'da, sevgilisi Alesenka Lesenka Antalya'da

FUTBOL | 13.08.2020 19:11

Adı; Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan Ze Luis'in sevgilisi Alesenka Lesenka, Antalya'da tatil yaparken golcü oyuncunun İstanbul'da transfer görüşmeleri yaptığı iddia edildi.

Ze Luis İstanbul'da, sevgilisi Alesenka Lesenka Antalya'da

Beşiktaş ve Fenerbahçe'yle ismi anılan Ze Luis, uzun süredir Instagram paylaşımı yapmaması dikkatlerdeb kaçmadı. Sosyal medyayı etkin kullanan futbolculardan birisi olan Yeşil Burun Adalı golcünün Türkiye'de transfer görüşmeleri yaptığına dair haberler var.

Alesenka Lesenka ile Ze Luis; adeta bir elmanın iki yarısı gibiler. Yıldız oyuncu, Rus sevgilisini bir an olsun yalnız bırakmıyor. Kafalarda oluşan soru işaretine gelecek olursak; Lesenka kendisi gibi iki dansçı arkadaşıyla birlikte Antalya/Bellek'te tatilin keyfini çıkarıyor. Ze Luis'te ise herhangi bir hareket yok.

Futbol kulislerinde; Yeşil Burun Adalı oyuncunun İstanbul'da transfer görüşmeleri yaptığı konuşuluyor. Sevgilisini bu sürede; Antalya'ya yollayan 29 yaşındaki oyuncu, imzayı atar atmaz; hayat arkadaşını İstanbul'a çağırıp ev bakmaya başlayacakları iddia ediliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya