SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ze Luis'ten eşi Alesenka Lesenka'ya sert uyarı

FUTBOL | 27.03.2020 11:04

Porto'lu Ze Luis dansçı eşi Alesenka Lesenka tarafından oyun oynarken rahatsız edilmek istemiyor. Haliyle Portekizli'nin eşine uyarısı da sert oluyor.

Ze Luis'ten eşi Alesenka Lesenka'ya sert uyarı

Koronavirüs nedeniyle spora verilen ara; karantina uygulamalarını doğurdu. Baş aktörler; sporcular da evlerinde inzivaya çeklip dış dünyadan kendilerini soyutladılar. Futbolcusu, basketbolcusu, voleybolcusu ya da bisikletçisi bu dönemde form ve kondisyonların kaybetmemek adına bireysel çalışmalarını aksatmamaya özen gösteriyor...

Bazısı evini fitness salanonuna çeviriyor kimisi de eşleri ya da çocuklarını alet gibi kullanıyor... Çektikleri videoları da sosyal medya aracılığıyla takipçileriyle paylaşan yıldızlar, hem evde kalmanın önemini yineliyor hem de evde de aktif olunabileceğini gözler önüne seriyor.

Örneğin Porto'nun golcü oyuncusu Ze Luis, dançı eşi Alesenka Lesenka'nın yardımıyla egzersiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Karantina döneminde sosyal medyayı etkili kullanan ikili, sık sık evden eğitim görüntüleri paylaşıyor... 29 yaşındaki yıldız oyuncu, arada dansçı olan eşiyle birlikte performans sergilemekten de geri durmuyor.

Ancak son videoda ortaya çıktı ki; bazen tek eğlenmek de gerekiyor. Ze Luis, oyun oynadığı sırada eşi Lesenka önünde durunca sinirden küplere biniyor... Portekizli'nin eşine tepkisi ise bir hayli sert oluyor. Önünde duran Lesenka'ya şaplağı vuruyor...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya