SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

'Önce ailem sonra Fenerbahçe geliyor'

Türkiye Milli Takımı | 10.10.2019 21:00

'Önce ailem sonra Fenerbahçe geliyor'

Yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından yeniden hem Fenerbahçe'nin hem de A Milli Takım'ın en önemli oyuncularından biri olan Ozan Tufan, Arnavutluk maçında milli ruhu sahaya yansıtacaklarını söyledi. 

Arnavutluk maçı için düzenlenen basın toplantısında Ozan Tufan sıkıntılı günleri nasıl aştığı ile ilgili yöneltilen bir soruya verdiği yanıtla dikkat çekti.

Hayatını tekrar düzenlediğinin altını çizen 24 yaşındaki futbolcu futbola %100 konsantrasyon sağladığını ve antrenmanlarda sahada olsun, kadro dışı kalırken olsun en güçlü şekilde kendisini hazır ettiğini vurguladı. Bunun meyvesini topladığını belirten Ozan pes edebileceğini, bırakabileceğini ancak bunların yerine daha çok çalışmayı seçtiğini ve hırs yaptığını söyledi. Ve bu motivasyon sayesinde yeniden Milli Takım'da yer aldığını ve Fenerbahçe'de forma bulduğunu da sözlerine ekledi. 

Emre Belözoğlu'nun hayatında önemli bir yere sahip olduğunu, kendisine büyük destek verdiğini belirten Ozan "Ancak kötü günleri kendime başıma aştım" derken şu ifadeleri kullandı:

"Emre ağabeyin benim üzerimde tabii ki eme var. Bursa'da futbola start verdiğimde, Fenerbahçe'ye transfer olduğumda, A Milli Takım'a ilk seçildiğimde... Fenerbahçe'de zor bir süreçten geçtiğimde de katkısı var ancak ben her şeyi tabii ki kendim yaptım.

Kadro dışı kaldığım dönemde yanımda kimseler yoktu, hiç telefonum çalmıyordu, beni kimse aramıyordu. Ancak her şey iyiyken herkes beni arıyordu. Bu nedenle ben her şeyi kendim gerçekleştirdim. Konsantrasyon sağladım, hayatımı düzenledim.

Yanımda kimse olmadığı dönemde sadece ailem vardı. Bu nedenle de en büyük destekçim ailemdir sonra Fenerbahçe gelir.

Üzerimde emeği fazladır, benimle çok ilgileniyor, Emre ağabeyin de payı büyüktür."

'MİLLİ RUHU SAHAYA YANSITACAĞIZ'

Yıldız futbolcu maçla ilgili olarak ise takımda arkadaşlığın üst seviyede olduğunu ve bunu da sahaya yansıttıklarını belirtirken "Kimsenin şüphesi olmasın. Milli ruhu sahaya yansıtacağız. Hocamız gerekenleri gösterdi, Arnavutluk'un tüm analizlerini yaptık. Kimse şüphe etmesin. milli takımı en güzel şekilde temsil edeceğiz. Bu grup en iyi yerleri hak ediyor. Bunu göstereceğiz ve sonuç kendiliğinden gelecek." 

 

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya