SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Önce Cousins şimdi de Kurucs

NBA | 04.09.2019 20:43

Önce Cousins şimdi de Kurucs

NBA yıldızları son zamanlarda basketbol sahası dışında yaşanan olaylarla gündem oluyor… En son Los Angeles Lakers’ın çiçeği burnunda pivotu DeMarcus Cousins eski sevgilisini ölümle tehdit etmiş ve aile içi şiddet nedeniyle polis tarafından yakalama kararı çıkarılmıştı…

NBA oyuncuları, eski kız arkadaşlarıyla başlarını belaya sokmaya kaldıkları yerden devam ediyor. Cousins’ın ardından Brooklyn  Nets‘in genç oyuncusu Rodions Kurucs da adli bir vakaya imza attı.

New York Daily News’in haberine göre Letonyalı oyuncu, haziran ayında eski kız arkadaşını boğmaya çalıştı. Bu olay sonrasında tutuklanan Kurucs, kefaletle serbest bırakıldı.

Polis raporuna göre; Letonyalı yıldız oyuncu, eski kız arkadaşını boğmaya çalıştı ve fiziksel olarak şiddet gösterdi. Şiddet gören kız arkadaşının sol elinde, kaburgalarında ve yüzünde morluklar olduğu söyleniyor fakat yaralanmalara dair herhangi bir fotoğraf yok.

Ayrıca olayın Brooklyn’in Yaz Ligi için Las Vegas’a gitmeden önce gerçekleştiği gelen haberler arasında. Mahkemede 3. derece saldırı suçundan yargılanan Kurucs için eski kız arkadaşından uzaklaştırılma kararı alındı. Mahkemenin sonraki duruşması 21 Ekim’de olacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya