SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

CJ McCollum'dan hayranlarını üzecek haber

NBA | 01.03.2020 14:52

NBA'de Portland Trail Blazers forması giyen CJ McCollum, önemli bir karar aldı. 28 yaşındaki guard, hayranlarını üzecek bir haberi gündeme getirdi.

CJ McCollum'dan hayranlarını üzecek haber

Tüm dünyada büyük bir sorun haline gelen corona virüs, can almaya devam ediyor. İnsan yaşamını etkileyen bunun sonucu olarak da spor müsabakalarını da tehdit eden bu veba, sporcuları da endişelendiriyor.

Öyle ki İtalya Serie A'da karşılaşmalar ya seyircisiz oynanıyor ya da erteleniyor. ABD'de de corona virüsün can alması NBA yıldızlarını endişeye sürükledi. NBA'de Portland Trail Blazer forması giyen CJ McCollum da eşeğini sağlam kazığa bağlama kararı aldı.

ABD'deki ill ölümün ardından ömlem almakta karar kılan yıldız oyuncu, Twitter hesabından; "Corona virüsü, Oregon Eyaletini vurdu. Spefisik olarak da Oswego Gölünü...

Hepiniz 20 saniyeden daha uzun süre sabunla elinizi yıkadığınızdan, öksürdüğünüzde de ağzınızı kapattığınızdan ne olur emin olun. Bir sonraki açıklamaya kadar imza vermeyi bırakıyorum" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya