SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Rodman'dan şok Madonna açıklaması!

NBA | 20.09.2019 20:43

Rodman'dan şok Madonna açıklaması!

NBA'in efsane isimlerinden Dennis Rodman, çarpıcı açıklamalara imza attı.

ABD'deki; The Breakfast Club programının konuğu olan 58 yaşındaki basketbol efsanesi, dünyaca ünlü şarkıcı Madonna ile ilişkine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.1993 yılında, Modanna ile ilişki yaşarken Modanna'nın kendisine yaptığı teklifi gün yüzüne çıkardı... Rodman, "Madonna bana 'yumurtlama dönemindeyim' dedi. Ben de 'o ne’ diye karşılık verdim...

Madonna ile birlikte olmaya çalışıyordum. Onu hamile bırakmam için bana 20 milyon Dolar teklif etti. Çocuğun doğması halinde parayı vereceğini de söyledi" ifadeleriyle şok bir açıklamaya imza attı.Bu teklifin Las Vegas'ta kumar masasındayken gerçekleştiğini ifade eden NBA efsanesi, "Bana özel bir uçak gönderdi. Görevliye masayı ayırmasını söyledim.

Daha sonra New York'a Madonna'nın yanına gittim. Yine aynı uçakla geri dönerek kumar oynamaya devam ettim" ifadelerini kullandı.Rodman bir iddia daha ortaya attı... Madonna'nın 22 yaşında olan kızı Lourdes'in de; Carlos Leon ile benzer bir anlaşma sonucu dünyaya gelmiş olabileceğini öne sürdü.

NBA'in 'çılgın ve kötü' çocuğu olarak anılan Rodman ile Madonna 1993 yılında sadece iki ay birlikte olmuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya