SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Green: Kardeşimi kırmıştım...

NBA | 23.10.2019 20:57

Green: Kardeşimi kırmıştım...

Golden State Warriors'ın yıldız ismi Draymond Green, itirafta bulundu...

Yeni bir maceraya atılma kararı alan ve son 3 yılda Golden State Warriors ile 2 şampiyonluk yüzüğü kazanma başarısı gösteren Kevin Durant, takımdan ayrılıp Brooklyn Nets'nin yolunu tutmuştu...

Bu ayrılığın en büyük sebebi Draymond Green ile Kevin Durant arasından yaşanan tartışmanın olduğu uzun süredir yazılıp çizilmekte... Geçtiğimiz sezon Los Angeles Clippers karşısında alınan yenilginin ardından soyunma odasında; Green ve Durant tartışmış ve olanlar olmuştu.

Draymond, Durant'e; 'Sana ihtiyacımız yok, sensiz de kazandık... Sen bir korkaksın, her zaman da öyleydin' gibi ağır laflar kullanmıştı. Bu olaydan sonra Durant'in takım arkadaşlarından izole bir şekilde vakit geçirdiği iddia edilmişti.

Green, eski takım arkadaşı ile arayı düzeltmek için çok vakit geçmeden özür dilemişti... Ancak Green, halen yaptığı şeyin yanlış olduğunu düşünüyor...

"KARDEŞİMİ KIRDIM..."

Draymond Green ve Golden State Warriors Genel Menajeri Bob Myers, ESPN'den Adrian Wojnarowski'nin The Woj Pod isimli podcastinde bu konuyu şöyle konuştular:

Myers'ın 'bu konuyla ilgili şu an ne noktadasın?' sorusuna Green şu karşılığı verdi:

"Bilmiyorum... Sadece yanıldığımı kabul etmek zorunda kaldım. İnatçılığımı yenmeyi başarıp hatalı olduğumu kabul edebilirdim.

Onun güvenini kaybetmiştim. Nasıl geri kazanabilirim diye düşündüm. Bir şampiyonluk ya da maç kazanma sebebiyle değil. Ben bu adamı gerçekten seviyordum, tıpkı kardeşimmiş gibi. Bu yüzden, aramızda olacağını bilmemek beni daha da rahatsız etmişti."ONU HİÇ ÖYLE GÖRMEMİŞTİM"

Bob ve Kerr, uzaklaştırma almadan önce bana 'Kevin'dan özür dilemem gerektiğini' söylemişlerdi. 'Hayır' dedim. 'Sırf siz dediniz diye özür dilemem. Bunu yapmam.' Yapmadım da.

Olayı sindirene kadar ondan hiç özür dilememiştim, bazı maçlarda takımın akışında bozukluk olduğu için değil.

Ama kardeşimin yüzünde hiç görmediğim bir ifade görmüştüm. Kırılmıştı. Bunu nasıl düzeltebilirdim? Bu beni daha çok rahatsız etti."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya