SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Furkan Korkmaz, Ezhelci çıktı, Lolo'yu söyledi

NBA | 21.05.2020 19:06

NBA'de forma giyen Furkan Korkmaz, takımı Philadelphia Sixers'ın Instagram hesabının konuğu oldu. Ezhelci çıkan Furkan, Lolo'yu söyleyip diss attı.

Furkan Korkmaz, Ezhelci çıktı, Lolo'yu söyledi

NBA'de Doğu Konferansı'nın iddialı takımlarından Philadelphia Sixers forması giyen Furkan Korkmaz, Ezhel hayranı çıktı. Sixers'ın anansörü Christian Crosby'nin Instagram'dan konuğu olan milli basketbolcumuz, keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi...

Söyleyişide; Ezhel hayranı olduğu ortaya çıkan 22 yaşındaki oyuncumuz, Lolo parçasından ufak bir nakarat da seslendirdi. Hatırlanacağı üzere Norm Ender, başta Ezhel ve Ben Fero gibi rap müziğin güçlü isimlerine 'Mekanın Sahibi' parçasıyla sataşmıştı. Şarkının YouTube'a düşmesinden 24 saatlik bir süre geçmeden Ezhel, Norm Ender'e Lolo ile diss atmıştı.

En sevdiği sebzeye; brokoli cevabını veren Furkan Korkmaz'ım telaffuzu; eğlenceli anlara sahne oluyor. Öyle ki; Sixers bu videoyu "Artık Furkan Korkmaz gibi brokoli diyoruz" notuyla paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya