SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

James Harden'ın step back isyanı

NBA | 30.09.2019 14:57

James Harden'ın step back isyanı

Houston Rockets forması giyen dünyaca ünlü basketbolcu James Harden kendisiyle özdeşleşen 'step back' hareketiyle ilgili olarak yapılan 'steps' yorumlarından bıktığını söyledi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Harden kendisine bu yönde eleştirenlere yanıt verdi.

'KABUL EDİN BU HAREKET BİR SÜRE DAHA BURADA'

 Antrenörler, diğer basketbolcular, sebepsizce laf atanlar, taraftarlar başta olmak üzere hareketine 'steps' denmesinden bıktığını belirten Harden "Bunu artık kabul edin. Bir süre daha bu hareket burada olacak. Ya benden ya benden geçebilecek başka birinden ya da salonunda çalışarak dünyanın en iyi oyunu olan basketbol için etki yaratmak isteyen birisinden..." dedi.

Bu konunun tartışma konusu olmaması gerektiğini ve yaptığı, yarattığı hareketin steps olmadığını belirten 30 yaşındaki sporcu sözlerini şu şekilde devam ettirdi:

'HERKES BUNA ALIŞSSIN'

"Eğer 'stpes' olsaydı, bu işten iyi paralar kazanan ve yaptıkları bu işin en iyisi olan hakemler maçlarda 'steps' düdüğü çalardı. Benim yaptığım hareketlerden hiçbiri için steps kararı verilmedi.
Ben tüm bu 'steps' konusunun nereden çıktığına anlam veremiyorum, Sadece garip görünmesi ya da dünyanın alıştıklarından farklı olması... Ki bunun adı yaratıcılıktır, oyunu değiştirmektir.
O yüzden herkes buna alışsın. Ümit ediyorum ki sizin sevdiğiniz oyuncular da bunu yapmaya başlar."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya