SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Garnett: Boston'da oynamak icin taş*k olmalı!

NBA | 04.12.2019 17:04

Garnett: Boston'da oynamak icin taş*k olmalı!

NBA'de yaz transfer dönemi birçok yıldızın takım değiştirmesine sahne olmuştu. Toronto Raptors'ı şampiyon yapan Kawhi Leonard, konferans değiştirip Los Angeles Clippers'ın yolunu tutmuştu. Yıldız oyuncu, yanına Paul George'u da alıp bu senenin de en büyük şampiyon adaylarından birisi haline gelmişti...

Kawhi'ın dışında; Kevin Durant; Brooklyn Nets'e, Russell Westbrook; Houston Rockets'a, Chris Paul; Oklahoma City'e, Kemba Walker; Boston Celtics'e, Kyrie Irvıng de; yine Durant gibi Brooklyn Nets'e gitmişti...

Birçok oyuncu takım değiştirdi ancak Kyrie'ninki biraz olaylı oldu... İki yıl Celtics forması giydikten sonra Nets'e imza atan yıldız oyuncu, Boston'ın mabedi; TD Garden'daki maçta forma giymemişti. Taraftarların yoğun protestolarına marouz kalan Irving, Instagram hesabından uzunca bir yazı paylaşmıştı:"Alavere dalavere ile örtülmüş büyük bir düzen! Ancak yine çıkıp gerçekleri söyleyen ben olacağım.

Amacı olan bir hayat, her türlü spor salonundan ve eğlence merkezinden daha önemli... Bu oyunun drama gibi gösterilmesi yerine sevgiyi göstermesi gerekiyor.

Sanat aşkı, bu dev eğlence\spor sirkinde en saf insanları tutan tek şey. Önünüzdeki eğlence oyuna kanmayın. O oyun, asla hayatın kadar ciddi olmayacaktır!"

Kafası karışık olduğu gözüken Irvıng'e Celtics efsanelerinden Kevin Garnett'ten de tepki gecikmedi... New York Dail News, Irving'in Celtics'ten ayrılıp Nets'e gitmesine şaşırıp şaşırmadığı sordu...

Garnett, Irving'in kararına şaşırmadığını söyleyip şu ifadeleri kullandı: "Boston sert bir şehir. Orada oynamak için gerekli t*şağınız olmalı. Orada olmayı istemek lazım.

İnsanlar sizden bunu istiyor. Bu yüzden Paul Pierce harika bir isim. Pierce, her defasında şutu istiyordu. 14 şutta isabet bulamasa da 'Biliyorum ama bunu istiyorlar!' diyordu."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya