SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kobe Bryant'a veda töreni düzenlendi

NBA | 25.02.2020 12:03

Geçirdiği helikopter kazasında kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybeden Amerikalı efsane basketbolcu Kobe Bryant, son yolculuğuna uğurlandı.

Kobe Bryant'a veda töreni düzenlendi

Geçen ay geçirdiği helikopter kazasında kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybeden Amerikalı efsane basketbolcu Kobe Bryant, son yolculuğuna uğurlandı. Kızının forma numarası olan 2 ve kendisiyle özdeşleşen 24 numara sebebiyle 24 Şubat (24.2) tarihinde Los Angeles Lakers’ın mabedi Staples Center’da düzenlenen törene NBA yıldızlarının yanı sıra spor, sanat ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri de akın etti.

MICHAEL JORDAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Koltukların hınca hınç dolduğu salonda konuşma yapmak için kürsüye gelen efsanevi basketbolcu Michael Jordan, gözyaşlarını tutamadı. Jordan, konuşmasında Kobe Bryant’tan sevgi dolu sözlerle bahsedip, “Kobe için olabileceğim en iyi abi olmak istedim” dedi. Jordan’ın yaklaşık 10 dakika süren duygusal konuşmasını tüm salon ayakta alkışladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya