SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Maggette'den Kobe hakkında ilginç itiraf

NBA | 12.02.2020 14:16

Eski NBA oyuncularından Corey Maggette, 26 Ocak Pazar günü helikopter kazasında; kızı Gianna ile birlikte hayatını kaybeden yakın dostu Kobe Bryant hakkında ilginç bir itirafta bulundu.

Maggette'den Kobe hakkında ilginç itiraf

26 Ocak Pazar günü; basketbol dünyasını yasa boğan haberin ardından tam 17 gün geçti. Kobe Bryant ve kızı Gianna; bir helikopter kazasında hayatlarını kaybetmiş, bu haber tüm dünyada derin üzüntüyle karşılanmıştı.

NBA'in efsane isimlerinden birisi olan Kobe ile yeni bilgiler de ortaya çıkıyor... Eski NBA yıldızlarından Corey Maggette, efsane oyuncunun zorlu sezona köpek balıklarıyla hazırlandığını açıkladı. Maggette, "Kobe'nin farklı olduğunu herkes biliyordu. O, çok farklı bir kişilikti. Rob Pelinka ve Kobe'den aldığım bir çağtı geldi aklıma.

Rob, beni arayıp 'Şu an nerede olduğuma inanamazsı' dedi. Nerede olabilirsin ki dedim. O da; 'Şu an okyanusun tam ortasındayzı. Kobe, sezona kendisini hazırlamaya çalışıyor. Büyük beyaz köpek balıklarıyla yüzüyor' karşılığını vermişti" ifadelerini kullandı.

Bu görüşmeyi asla unutamadığını belirten Maggette, "Bana bir video gönderdi ve hakikaten büyük beyaz köpek balıklarıyla yüzüyordu. Kobe böyleydi işte. 'Eğer Mamba'nın bir parçasının almak istiyorsan sende köpek balıklarıyla yüzmeye gelmelisin' dedi. Ben de; 'Kobe, lanet köpek balıklarının olduğu yere asla gelmiyorum. Bununla tek başınasın dostum' dedim. Kobe çok farklıydı" diye konuştu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya