SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2020 NBA All-Star Smaç Yarışması şampiyonu Derrick Jones oldu

NBA | 16.02.2020 09:51

NBA 2020 All-Star Smaç Yarışması şampiyonu kim oldu? Derrick Jones Jr ile Aaron Gordon arasında geçen mücadeleyi Miami Heat'li Jones kazandı.

2020 NBA All-Star Smaç Yarışması şampiyonu Derrick Jones oldu

NBA All-Star 2020’de Smaç Yarışması’nı Miami Heat oyuncusu Derrick Jones kazandı. Kıran kırana geçen mücadelede tie-break’e gidildi. Aaron Gordon ve Derrick Jones arasında geçen finalde her iki oyuncunun da 50 puan alması sebebiyle tie-break’e gidilmek zorunda kaldı.

“Tie-break’e gidildi”

Tie-break’te Miami oyuncusu Gordon, Boston Celtics’in 2.26’lık pivotu Tacko Fall’dan destek aldı. Aaron, 2.31’lik Tacko’nun üzerinden yaptığı smaçla 47 puan alırken, Derrick Jones ise faul çizgisinden sıçrayarak değirmen smacıyla yarışı tamamladı.

“Şampiyon yine tartışma yarattı”

48 puan alan Jones Jr, 47 puanda kalan Gordon karşısında 1 farkla smaç şampiyonu oldu. Yarışmanın bitiminden sonra Aaron için sosyal medyada haksızlığa uğradığı yönünde yorumlar yapıldı.

Orlando’lu basketbolcu, “İki kez katıldım, ikisini de kazanmam gerekirken kaybettim. Sanırım daha katılmayacağım” diyerek sitemini dile getirdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya