SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

‘’10 yıl şampiyon olamayız’’

NBA | 15.09.2019 13:22

‘’10 yıl şampiyon olamayız’’
Houston Rockets’ın milyarder sahibi Tilman Fertitta, önlerindeki 3-4 yıllık zaman diliminde şampiyon olmaları gerektiğini söyledi.
 
‘’Aksi taktirde, muhtemelen önümüzdeki 10 yıl şampiyon olamayız’’ ifadelerini kullanan Fertitta yüzük kazanmanın onlar için ne kadar önemli olduğunu şu sözlerle açıkladı:
 
‘’Eğer önümüzdeki 3-4 yılda bir şampiyonluk kazanamazsak muhtemelen 10 yıl daha şampiyon olamayacağımız bir duruma düşeceğiz. Şampiyonluk şansımız var ve bunu iyi değerlendirmemiz gerekiyor.’’
 
‘’Gerçekten tam zamanı, 30 yaşındaki Eric Gordon’ı takımda tuttum ve Russell Westbrook’u kadroya kattım. Harden, Westbrook ve Capela önümüzdeki 4 yıl Rockets forması giyecek. Harden ve Westbrook 30, PJ Tucker ise 34 yaşında. Yani gelecek 3-4 yıl içinde amacımıza ulaşmalıyız.’’ ifadelerini kullandı.
 
Geçtiğimiz sezon Batı Konferans Yarı Finali’nde GSW’ye 4-2 kaybeden Houston Rockets bu sezon şampiyonluğun önemli adaylarından biri olarak görülüyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya