SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

14 Şubat Sevgililer Günü'nde Futbol Aşkı

SÜPER LİG | 11.02.2020 20:10

14 Şubat Sevgililer Günü'nde futbol aşıkları Asist Analiz'de buluşuyor, futbol aşkını anlatıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde Futbol Aşkı

14 Şubat Sevgililer Günü’nde futbol tutkunları, futbola duydukları aşkı sosyal medyadan paylaşıp forma kazanma şansı elde edecekler.

Asist Analiz, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Twitter üzerinden taraftarlara, futbola duydukları aşkı sormaya hazırlanıyor. Bir kelime, bir hikaye ya da bir fotoğrafla futbol ile aşkı birbirleriyle anlatacaklar ve hediye kazanma şansı yakalayacaklar.

Futbol ve tuttuğu takım hemen her taraftarın ilk aşkıdır, çocukluğunda vurulduğu renklere ve armaya duyduğu hisler, takımın başına ne gelirse gelsin, yenilse de yense de, sevinse de kahrolsa da terk edemediği sevgilisine dönüşür.

Futbol, Sevgililer Günü’nde hediye istemez, çiçek almadın mı diye sormaz, yemeğe götürmediğiniz için trip atmaz. Elbette Sevgililer Günü’nü sevgilinize hediye alarak, çiçek siparişi vererek, yemek organizasyonu yaparak geçireceksiniz.

Asist Analiz de Sevgililer Günü’nün hemen öncesinde futbol ile taraftarın aşkını bir araya getirecek.

Çünkü aşktır futbol...

Metin Oktay’ın “Galatasaray mı ben mi?” sorusuna verdiği, “Galatasaray daha vefalı” cevabıdır. Murat Şeker’in Ay Tutulması filmindeki “Fenerbahçe mi ben mi?” sorusuna cevaben “Kendine hiç şans tanımıyorsun” repliğidir.

Sevgililer Günü’nde futbol aşkını en iyi anlatanlar, Asist Analiz hesaplarında buluşacaklar.

Detaylar, Asist Analiz’in Twitter hesabından paylaşılacak

 

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya