SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Orta Kahve Gol #7 - Gülşah Akkaya ile 8 Mart Özel

SÜPER LİG | 08.03.2020 12:54

Orta Kahve Gol'ün 8 Mart özel bölümünde Didem Dİlmen ve Neslihan Ablay, baskebolcu Gülşah Akkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi

Orta Kahve Gol #7 - Gülşah Akkaya ile 8 Mart Özel

Orta Kahve Gol, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde çok özel bir konuk ağırladı.

Ülkemizin en iyi basketbolcularından biri olan, NCAA ve WNBA'de forma giyen, İsrail ve Yunanistan'da kupalar kaldıran, 2011'de Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası'nda final oynayan takımımızın önemli oyuncularından Gülşah Akkaya, Orta Kahve Gol'deydi.

Neslihan Ablay ve Didem Dİlmen ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Gülşah Akkaya, kadın basketbolu, kadın futbolu ve tüm diğer spor branşları başta olmak üzere kadının her yerde daha fazla kendini göstermesi gerektiğinin altını çizdi.

Gülşah Akkaya, 17 yaşında ABD'ye basketbol bursu ile gidişini, milli basketbolcu olmanın yaşattığı duyguları ve geleceğe dair hedeflerini anlattı.

Genç kızların, her spor branşında kendilerine idol belirleyerek, hedef koyarak ve çok azimle çalışarak başlayabilecekleri, bunun için de bugünkü kadın sporcuların başarılı olarak kendilerinden sonraki nesillere örnek olması gerektiği konuşuldu.

Kadın basketbolu, kadın futbolu, kadın voleybolu ve bireysel sporlarda daha fazla kadının ön plana çıkması için medyanın da görevleri olduğu programda dile getirildi.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya