SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ali Ece: Bu futbolla nasıl alıcı buluruz?

SÜPER LİG | 29.09.2019 09:52

1 Galatasaray’da Seri yerine Lemina tercihi ile Ozan ve Tolga’nın orta saha kenarlarında olduğu Fenerbahçe’nin oyun düzeni bir araya gelince ilk yarıda “sıkışık futbol” oynanacağı aşikârdı.

Galatasaray’da Seri yerine Lemina tercihi ile Ozan ve Tolga’nın orta saha kenarlarında olduğu Fenerbahçe’nin oyun düzeni bir araya gelince ilk yarıda “sıkışık futbol” oynanacağı aşikârdı.

2 Eşit ağırlıklı bir ilk yarı izledik: İlk 20’de Fenerbahçe göreceli bir üstünlük kurarken 25-45 arası Galatasaray ağırlığını koymaya çalıştı. 2. yarıdaki oyun ilk yarıdakini bile arattı.

Eşit ağırlıklı bir ilk yarı izledik: İlk 20’de Fenerbahçe göreceli bir üstünlük kurarken 25-45 arası Galatasaray ağırlığını koymaya çalıştı. 2. yarıdaki oyun ilk yarıdakini bile arattı.

3 Biz Türk olduğumuz için izledik ama misal Falcao’yu izlemek isteyen Kolombiyalılar ve Gustavo’ya sebep maça bakan Brezilyalılar “Alman sanat filmleri daha tempoludur” demişler midir?

Biz Türk olduğumuz için izledik ama misal Falcao’yu izlemek isteyen Kolombiyalılar ve Gustavo’ya sebep maça bakan Brezilyalılar “Alman sanat filmleri daha tempoludur” demişler midir?

4 Ligin en çok reyting alan maçı böyleyken biz bu ligin adına ister süper, ister über diyelim, dünyadan ne kadar alıcı bulabiliriz ki? Fenerbahçe’ye 1 puan yarıyor ama ev sahibi Galatasaray’ın puan farkını kapamak için daha fazla risk alması gerekmez miydi?

Ligin en çok reyting alan maçı böyleyken biz bu ligin adına ister süper, ister über diyelim, dünyadan ne kadar alıcı bulabiliriz ki? Fenerbahçe’ye 1 puan yarıyor ama ev sahibi Galatasaray’ın puan farkını kapamak için daha fazla risk alması gerekmez miydi?

5 Gecenin sorusu  Dün geceki oyun Galatasaray- Fenerbahçe arasında değil de Manchester City- Liverpool arasında oynansaydı, kanalı değiştirmez miydiniz?

Gecenin sorusu Dün geceki oyun Galatasaray- Fenerbahçe arasında değil de Manchester City- Liverpool arasında oynansaydı, kanalı değiştirmez miydiniz?

6 Maçın starı  Arma, forma aşkına maçı sabırla izleyen taraftarlar ve ekmek parası icabı yazmak, yorumlamak için takip eden bizler maçın gerçek yıldızlarıyız.

Maçın starı Arma, forma aşkına maçı sabırla izleyen taraftarlar ve ekmek parası icabı yazmak, yorumlamak için takip eden bizler maçın gerçek yıldızlarıyız.

7 Maçın olayı  52'de VAR incelemesi için maç durduğunda diğer ekranda açık olan Everton-Manchester City maçında aynı süre zarfında bir gol oldu, bir topu kaleci çizgiden çıkardı, iki tane de net pozisyon yaşandı! Bu kadar yavaş VAR kullanımı ancak FIFA 95 oyununda olabilirdi, neyse ki yoktu!

Maçın olayı 52'de VAR incelemesi için maç durduğunda diğer ekranda açık olan Everton-Manchester City maçında aynı süre zarfında bir gol oldu, bir topu kaleci çizgiden çıkardı, iki tane de net pozisyon yaşandı! Bu kadar yavaş VAR kullanımı ancak FIFA 95 oyununda olabilirdi, neyse ki yoktu!

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya