SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Aykut Kocaman’dan maç sonu hakemlere gönderme!

SÜPER LİG | 26.01.2020 21:15

Konyaspor, Süper Lig’in 19. Haftasında evinde Galatasaray’a 3-0 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından teknik adam ve futbolcular açıklamalarda bulundu.

Aykut Kocaman’dan maç sonu hakemlere gönderme!

Konyaspor, Süper Lig’in 19. haftasında evinde Galatasaray’a 3-0 mağlup oldu. Mücadelenin ardından Konya ekibinin teknik direktörü Aykut Kocaman ve Konyasporlu futbolcular söylemlerde bulundu. 

AYKUT KOCAMAN: HAKEMLER NEDEN İŞGÜZARLIK YAPIYORLAR, ANLAMIYORUM

Maçın sonunda açıklamalarda bulunan Konyaspor teknik patronu Aykut Kocaman, “Maçın başları son derece önemliydi. Enerjilerin yüksek olduğu anlar. Ancak tam oyunu toparladığımızda sürpriz olmayan bir şekilde gol yedik ve dengeler bozuldu. Deplasman sıkıntısı olan ve iç saha sıkıntısı olan iki takımdan sıkıntısını çözen Galatasaray oldu. Muslera engeliyle karşılaştık. Galatasaray'ın ihtiyacı var ama bizim de ihtiyacımız var. Yardımcıların tutumunu anlamak mümkün değil. Ofsayt olmayabilecek bir pozisyonda oyunu kestiler. Neden işgüzarlık yapıyorlar, anlamıyorum. Zaman zaman oyuncu profilini değiştirerek oynamaya çalışıyoruz. Çok fazla şeyi birden değiştirmenin anlamı yok. Bugünü ve yarını geçtikten sonra Konyaspor'un geleceğini daha net konuşabiliriz." açıklamalarında bulundu.

ALPER ULUDAĞ: RAKİBİ TEBRİK ETMEK LAZIM

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Alper Uludağ, “Geçen haftanın sonucunu süslemek istiyorduk. Alanları kapatarak başlamak istedik. Şanssız iki gol yedik. Maç bitti, tabii ki üzgünüz. Bundan sonraki Antalyaspor maçıyla çıkış yakalayıp önümüze bakmak istiyoruz. Bazen çok iyi hazırlanıyorsunuz ama futbolda şanssızlıklar oluyor. Tebrik etmek lazım.” söylemlerinde bulundu.

ÖMER ALİ ŞAHİNER: BİR AN ÖNCE BUGÜNÜ UNUTMAMIZ GEREK

Maçın ardından söylemlerde bulunan Konyasporlu Ömer Ali Şahiner, "Aslında maç başı planımız ilk 15-20 dakikayı 0-0 geçip topu rakibe vererek ilk baskıyı ve daha diri olduğu dakikaları kırmaktı. İlk yarı yenen iki gol, planlarımızda olmayan düşünmediğimiz bir skor oldu. Hücumda da istediklerimizi yapamadık. Bugün kötüydük, iyi günümüzde değildik. Skoru erken bulmaları dağılmamıza sebep oldu. Bizim günümüz değildi, rakibi tebrik ediyorum... 2 yeni arkadaşımız dışında uzun süredir beraber oynayan, birbirini tanıyan bir ekip var. Birbirini tanımama, yabancılık konusunda sıkıntımız yok. Bugün kötüydük, bizim için kötü bir gündü. Bir an önce bugünü unutmamız gerek. Rakiplerimizle kritik maçlarımız var.” açıklamalarında bulundu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya