SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fikret Orman, nabız yoklayacak

SÜPER LİG | 28.09.2019 17:12

Fikret Orman, nabız yoklayacak

Son 15 yılın en kötü sezonunu geçiren Beşiktaş'ta; taraftarın hedefindeki ilk isim; Başkan Fikret Orman'dı.

Taraftarın aleyhinde tezahüratlarına dayanamayan siyah-beyazlıların 1 numarası, Beşiktaş Basketbol Takımı'nın Sompo Sigorta ile yaptığı imza töreninde, şok bir açıklama yapmıştı.

ORMAN KARARSIZ

Görevi bıraktığını açıklayan Orman, camianın baskısına rağmen kararından vazgeçmeyeceğini açıklasa da istifadan vazgeçti. Kulübü, olağanüstü genel kurula götüren Fikret Orman, aday olup olmayacağına ise henüz karar vermedi.
 
Yakın çevresine; "Kongreyle geldim kongreyle giderim" şeklinde açıklamalar yapan Orman, tribün tepkisi yüzünden görevi bırakma kararı almasına ise pişman... Kesin kararını vermeyen Orman'ın camiadan gelen tepkilere göre nabız yoklayıp seçime girip girmeyeceği belli olacak.

ADAY OLURSA OLURSA YÖNETİMİ DEĞİŞTİRECEK

Çıkacak adaylara göre de yol haritası belirleyecek siyah-beyazlıların 1 numarası, listesindeki bazı isimleri saf dışı bırakmaya hazırlanıyor...

Aday olursa; yönetimini değiştirerek seçime girecek. Umut Güner ve Şafak Mahmut Yazıcıoğlu gibi isimler, Fikret Orman yönetiminde yer almayacak kişiler...

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER / KARTAL YİĞİT

BU HABER, ASİST ANALİZ KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya