SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Halil Akbunar: Tarihe geçtiğim için çok mutluyum

SÜPER LİG | 26.01.2020 18:42

Sarı - kırmızı ekipte yeri statta ilk golü atan isim olarak tarihe geçen Halil Akbunar karşılaşmanın ardından duygularını bu sözlerle ifade etti:

Halil Akbunar: Tarihe geçtiğim için çok mutluyum

Yeni mabedi Gürsel Aksel Stadı'nın açılıy mücadelesinde Beşiktaş'ı 1-0 yenen Göztepe'de ilk maçtan zaferle ayrılmanın mutluluğu yaşanıyor. Sarı - kırmızı ekipte yeri statta ilk golü atan isim olarak tarihe geçen Halil Akbunar karşılaşmanın ardından duygularını şu sözlerle ifade etti: 

HALİL AKBUNAR: TARİHE GEÇTİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM; ÇOK MUTLUYUM

"Her günden çok heyecanlandık taraftarımız ne yapacak diye. Bizi çok iyi karşılayıp çok iyi desteklediler. Nasıl bir taraftarımız olduğunu tüm dünya biliyor, stadımız yoktu, o da oldu, nasıl bir taraftarımız olduğunu görecek herkes.

Kendi adıma çok mutluyum. İlk golü attım, Serdar'la da otelde konuştuk, bana söyledi, 'Kanki yemin ediyorum ilk golü sen atacaksın, asisti de ben yapmak istiyorum' dedi, 'İnşallah kanka' dedim. Tam da söylediği gibi oldu her şey..

Penaltıdan çok etkilendim, golü attım ama penaltı yaptırıyorum diye düşündüm. Stadın açılış golünü atıp tarihe geçtim diye düşünüyorum, çok mutluyum...

SERDAR GÜRLER: HALİL'E SÖYLEDİKLERİM ÇIKTI. ASİSTİ YAPTIM, HALİL'İM 'E GOLÜ ATTI

Halil'ih golünde takım arkadaşına asisti yapan Serdar Gürler ise şunları söyledi: Halil'e söylediklerim içime doğmuştu. 8-9 yıldır bugünü bekliyor, biz 1-2 yıldır buradayız. İnşallah asisti ben yaparım sana dedim, kalbimiz temizmiş, asisti ben yaptım, Halil'im de golüm attı. Ne yazık ki son golü atamayacak, bu stat yüzlerce yıl burada olacak."

Yaptığım işi seviyorum, taraftar da beni seviyor, teşekkür ederim sağ olsunlar ama sahada her şeyimizi verdiğimiz için seviyorlar. Onlar mücadelemi seviyorlar, ben de sahiplendim onları. Burada mutluyuz, her şeyin hayırlısı, sezon sonu göreceğiz...

ERSAN PARLATAN: İLHAN HOCAMIZIN HER SÖYLEDİĞİNİ SAHAYA YANSITTIK

Sarı - kırmızılı ekibin teknik sorumlusu Ersan Parlatan da karşılaşmanın ardından yaptığı değerlendirmede "İnanılmaz bir atmosfer vardı, dışarıdayken kimse sesini duyuramıyordu. Çok güzel bir stat yapılmış, hayırlısı olsun İzmir ve Göztepe adına. 

İlhan hocamızın her söylediğini sahaya yansıttık, öne geçtik, 1-0'ı yakaladık. Devrenin son 10 dakikasında Beşiktaş'ın üstünlüğü oldu, 1-1'i yakaladılar penaltıyla. Biz yine alışılagelmiş oyunumuzu sergiledik ve devreye 2-1'le girmek çok önemliydi."

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya