SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İrfan Can: Bıyıklarımız bile dondu

SÜPER LİG | 09.02.2020 18:37

Sivas'ta maç esnasında hissedilen sıcaklık -15'i bulurken hava şartlarının kendilerini çok olumsuz etkilediğini belirten İrfan Can Kahveci soğuk hava ile ilgili çarpıcı bir yorumda bulundu

İrfan Can: Bıyıklarımız bile dondu

Öne geçmeleri rağmen Sivas deplasmanından 1 puanla dönmek zorunda kalan ve liderlik fırsatını kaçıran Başakşehir'de futbolcular soğuk havanın kendilerini çok zorladığını belirtirken en çarpıcı yorum İrfan Can Kahveci'den geldi. İşte Başakşehirli futbocluların maç sonu yorumları...

İRFAN CAN: SOĞUK HAVA NEFESİMİZİ KESTİ

İrfan Can Kahveci: "Bu maçtan galibiyet ile ayrılarak lider olmayı istiyoduk. Ancak hava şartları biraz bizi etkiledi diyebiliriz. Yine de öne geçmeyi bilmiştik. Dayanamadık, 10 dakika dayanabilsek galip gelebilirdik. Bugün gerçekten bıyıklarımız bile dondu gerçekten. Çok etkiledi bizi, nefesimizi de kesti. Sivaslı oyuncular daha alışık tabii buraya ama ancak bizim nefesimizi oldukça kesti. 

DEMBA BA: MAÇTAKİ ŞARTLAR DA BİZ DE İYİ DEĞİLDİK

Demba Ba: "Karşılaşmadaki şartlar pek iyi değildi. Eğer öz eleştiri yapmamız gerekirse biz de takım olarak iyi değildik. Daha iyi olmamız gerekirdi. Çok çalışmamız ve biraz daha akıllı olmamız lazım.

EPUREANU: SİVAS DEPLASMANINDA 1 PUAN İYİDİR

Epureanu: "Sivasspor'un çok iyi bir performansı var. Burada olacak her şeye hazırlıklıydık. Öne geçtik ama koruyamadık. Sivasspor deplasmanında 1 puan iyidir."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya