SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Oynanan oyundan memnunum"

SÜPER LİG | 13.09.2019 23:09

"Oynanan oyundan memnunum"

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş, Galatasaray mağlubiyetinin ardından konuştu.

Oyunun ilk bölümünde acele ettiklerini belirten tecrübeli teknik adam, "Galatasaray baskısı olabilirdi ilk bölümde. İlk 15 dakika istediğimiz gibi oynadık. Kalemizden uzakta karşıladık. Kazandığımız toplarda geniş alan bulduk. Birkaç topta acele ettik. Daha sonra merkezden oynaya orayı kapattığınızda kenardan gelen Galatasaray var." ifadelerini kullandı.

Gol yedikleri pozisyona kadar da açık verdiklerini belirten Kemal Özdeş, "Gol yediğimiz ana kadar birkaç pozisyon verdik. İkinci yarı topa sahip olarak savunma yapmaya çalıştık. Galatasaray'a top rakipteyken zaaf yaşatabilirsiniz. 80-90 arası kenarlara çabuk inebilseydik... Topları heba ettik." dedi.

Galibiyetlere başlayacaklarına inancının tam olduğunu belirten Özdeş, "Maçın biraz daha fazla 0-0 gitmesi gerekiyor ki biz geniş alan takımıyız. Kötü sonuçlar aldık ama ben oynanan oyundan memnunum. Böyle devam edersek kazanmaya başlayacağımızı düşünüyorum. Galatasaraylı oyuncuları da kutluyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya