SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Bizim hakkımız 3 puandı'

SÜPER LİG | 05.10.2019 23:02

'Bizim hakkımız 3 puandı'

Süper Lig'in 7. haftasında oynanan ve 0-0 biten Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulunan teknik direktör Mustafa Kaplan çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray'dan 1 puan almalarına rağmen sevinmelerini gerektiğini ancak 6-7 tane pozisyon bulduklarını ve bugün haklarının 3 puan olduğunu vurgulayan Kaplan, şanssız olduklarını da sözlerine ekledi.

Topu bir türlü kaleden içeri sokamadıklarını ve bu yüzden maçı kazanamadıklarını itiraf eden Mustafa Kaplan, tüm arkadaşlarının yüreğine sağlık olduğunu ve onları yürekten kutladıklarını belirtti.

Başkan Murat Cavcav'a teşekkür eden ve arkalarındaki duruşa layık olmak istediklerini açıklayan Kaplan, bu kulüp için 10 yıl boyunca çalıştığını biraz daha dikkatli olsalar kazanabileceklerini söyleyerek atamayınca kazanamadıklarını da vurguladı.

Allah'ın bir olduğu kadar takımına inandığını söyleyen Kaplan, kendisinin olup olmamasından ziyade takımın daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyleyerek sözlerini noktaladı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya