SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Orta Kahve Gol #1 | Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi

SÜPER LİG | 24.02.2020 14:23

Gündeme damga vuran olayların, iki kadının futbol sohbeti ile renklendiği Orta Kahve Gol’de Fenerbahçe-Galatasaray derbisi var

Orta Kahve Gol #1 | Fenerbahçe-Galatasaray Derbisi

Asist Analiz TV’nin ezber bozan programı, Orta-Kahve-Gol’de bugün Neslihan Ablay ve Didem Dilmen, Fenerbahçe-Galatasaray derbisini konuştular.

Gündeme damga vuran olayların, iki kadının futbol sohbeti ile renklendiği Orta Kahve Gol’de Fenerbahçelilerin üzüntüsü ve Galatasaraylıların sevinci vardı.

Neslihan Ablay ve Didem Dilmen, Ersun Yanal’ın kadro tercihi eleştirilerini, Galatasaray’ın ilk yarıda baskıdan sıyrılıp top yapabilmesini değerlendirdiler. Fenerbahçe’deki olası değişimlere de değinen ikili, Beşiktaş-Trabzonspor maçını da konuşmadan geçmediler.

Beşiktaş’ın hücumunu, Trabzonspor’un ise savunması öne çıkarttılar.

Yönetmen ve dış sesin sürekli bölmeleri yüzünden konu arada sırada dağılsa da iki kadını kahve ve futbolla bir araya getiren Orta Kahve Gol, hafta içi her gün Asist Analiz TV’de izleyicileri ile buluşuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya